logo-wooden-world

PRONÁJEM

CO SI MŮŽETE ZAPŮJČIT

Udělejte ze své svatby či jiné akce nezapomenutelný zážitek s pomocí designového vintage nábytku. Nejedná se o sériovou výrobu, ale každý kus je ručně vyráběný originál.

SKLÁDACÍ STOLY & LAVICE

Skládací stoly a lavice jsou nejen odborně řemeslně a designově zpracované, ale jejich jednoduchost a funkčnost je nepřekonatelná. Jsou vyrobeny převážně z českého smrku z pečlivě vybraných kusů tohoto krásného dřeva. Vaší svatbě či jiné společenské akci dodají ten správný prvek jedinečnosti.

Přehrát video

Tabule & tabulky

Tyto ručně malované tabule budou vypadat skvěle na každé svatbě, oslavě nebo v interiéru vašeho domova! Tabule mají robustní dřevěný rám s vintage úpravou. Díky hladkému povrchu lze na ně snadno psát a ještě lépe se čistí. Tyto designové tabulky mají nekonečné možnosti využití.

 

Rozcestníky

Svatební ukazatele, svatební směrovky, svatební rozcestník, nebo chcete-li wedding signs jsou nejen skvělým doplňkem k focení, ale jsou i moc hezkým prvkem venkovní svatební výzdoby.

 

Dekorace

Náš sortiment svatebních/party dekorací tvoří stylové ručně vyráběné bedýnky a podtácky z kulatin. Mohou být skvělou dekorací pro Vaši svatbu nebo jinou společenkou akci.

KONTAKTUJ MĚ!

David Štádlík
Tel.: 606 073 153
E-mail: david@woodenworld.cz

Logo-wooden-world