Pár slov o Wooden World?
Wooden World nábytek a doplňky se pomalu ale jistě stávají jasnou volbou pro stylové svatby a akce všeho druhu. Stejně jako mnoho současných start-upů, firma Wooden World vznikla z vlastní potřeby jejího majitele/zakladatele Davida Štádlíka.

David před třemi lety se svou nynější manželkou sháněli na vlastní svatbu jedinečný nábytek, který by skvěle zapadal do plánované “vintage” svatby na statku na Šumavě. Poté, co se jim nepodařilo najít to, co si představovali, pustil se David do výroby originálních kousků sám. 3 roky poté má Wooden World vybookovaný kalendář s akcemi, na které půjčuje svůj osobitý a stylový nábytek.

,,Od prvního dne jsem chtěl vytvořit takový nábytek, který bude současně i zážitkem a bude skvěle dokreslovat atmosféru dané akce. Celý byznys stavím na svých zákaznících a na přístupu k nim. Takže už od prvního e-mailu, až po doručení na akci chci, aby se každý můj zákazník cítil, že je ve schopných rukou.”

Jaký je nábytek Wooden World?

Precizně vyrobené, stylové kousky k pronájmu s výjimečným zákaznickým servisem.

,,Pokud jde o můj nábytek, věřím, že je jedním z hlavních stavebních kamenů krásné svatby či jiné významné události. Wooden World nábytek je především ručně vyrobený originál.

Zakládám si na tom, abych při výrobě používal kvalitní lokální dřevo. Oblíbil jsem si práci s českým smrkem, jehož krásnou texturu nechávám vyniknout zejména díky speciální vintage patině, která je mým osobitým rukopisem.

Snažím se sledovat současné trendy a neustále pracovat na nových produktech. Naslouchám svým klientům, protože právě oni mě inspirují, jelikož přesně vědí, co chtějí.”